המקצוענים צוות התדמיתנות ושירותי גזירה, אחראי על יצירת התדמית של המותג. על אנשי המקצוע הדרושים בכל צוות כזה ועל תפקידם.

 

ברוב המקרים תדמיתנות ושירותי גזירה מוצלחת תהיה מאמץ של צוות מקצוענים.

התהליך מתבצע בעיקר בענף האופנה ונחשב למקצוע בפני עצמו.

לצד הדוגמנית והצלם, תרומתו של צוות יוצר ומוכשר יכול למנף כל מהלך שיווקי ולהפוך אותו מ'טוב' ל'מצוין'.

הצוות הקשור בתדמיתנות אחראי על יצירת התדמית של המותג.

 

תהליך זה מתמקד בעיקר במראה. לכן הצוות יכלול אמן או אמנית איפור. האיפור יבטיח שהדוגמנית שנבחרה מוכנה לקראת הצילומים. אמני איפור מיומנים ידעו בדיוק כיצד להדגיש את הנתונים הטבעיים של הדוגמנית. הם ידגישו מאפיינים מסוימים על פני אחרים, כדי ליצור את המראה הנדרש לתדמית עליה הוחלט.

 

מעצב או מעצבת שיער הם חלק בלתי נפרד מצוות התדמיתנות. שיער מעוצב בקפידה הוא מרכיב חיוני נוסף ביצירת התדמית המבוקשת. יש צורך בנוכחות של מעצב או מעצבת שיער מקצועיים על מנת לחסוך זמן וכסף בתהליך יצירת המוצר שיקדם את תדמית המותג.

אי אפשר ליצור מוצר לקידום תדמית של מותג בענף האופנה בלי לעשות שימוש בפריטי אופנה מיוחדים. סטייליסט, שירותי גזירה,  או סטייליסטית מקצועיים ידעו בדיוק אילו פריטים לשלב על מנת ליצור את המראות המבוקשים לצורך בניית תדמית מסוימת.

 

תפקידם של הסטייליסטים הוא לדאוג לרצף של מראות: החל בכאלה הכוללים כמה פריטי לבוש, דרך שילוב של פריטי לבוש עם אביזרים כאלה ואחרים, וכלה בהצגה של פריט לבוש אחד מסוים אותו מעוניינים לקדם.

בשנים האחרונות עם השתלטות הרשתות החברתיות כל צוות תדמיתנות  כולל גם שירותי גזירה, אחראי או אחראית על קידום תוכן ברשתות החברתיות:

אינסטגרם, פייסבוק וכולי. המקצוענים צוות התדמתנות אחראי על יצירת התדמית של המותג. על אנשי המקצוע הדרושים בכל צוות כזה ועל תפקידם, ברוב המקרים תדמיתנות מוצלחת תהיה מאמץ של צוות מקצוענים. התהליך מתבצע בעיקר בענף האופנה ונחשב למקצוע בפני עצמו. לצד הדוגמנית והצלם, תרומתו של צוות יוצר ומוכשר יכול למנף כל מהלך שיווקי ולהפוך אותו מ' טוב' ל'מצוין'.הצוות הקשור בתדמיתנות אחראי על יצירת התדמית של המותג. תהליך זה מתמקד בעיקר במראה.

 

לכן הצוות יכלול אמן או אמנית איפור. האיפור יבטיח שהדוגמנית שנבחרה מוכנה לקראת הצילומים. אמני איפור מיומנים ידעו בדיוק כיצד להדגיש את הנתונים הטבעיים של הדוגמנית.

הם ידגישו מאפיינים מסוימים על פני אחרים, כדי ליצור את המראה הנדרש לתדמית עליה הוחלט.

מעצב או מעצבת שיער הם חלק בלתי נפרד מצוות התדמיתנות. שיער מעוצב בקפידה הוא מרכיב חיוני נוסף ביצירת התדמית המבוקשת.

 

יש צורך בנוכחות של מעצב או מעצבת שיער מקצועיים על מנת לחסוך זמן וכסף בתהליך יצירת המוצר שיקדם את תדמית המותג. אי אפשר ליצור מוצר לקידום תדמית של מותג בענף האופנה בלי לעשות שימוש בפריטי אופנה מיוחדים. סטייליסט או סטייליסטית מקצועיים ידעו בדיוק אילו פריטים לשלב על מנת ליצור את המראות המבוקשים לצורך בניית תדמית מסוימת. תפקידם של הסטייליסטים הוא לדאוג לרצף של מראות: החל בכאלה הכוללים כמה פריטי לבוש, דרך שילוב של פריטי לבוש עם אביזרים כאלה ואחרים, וכלה בהצגה של פריט לבוש אחד מסוים אותו מעוניינים לקדם.

עוד על שירותי גזירה

 

בשנים האחרונות עם השתלטות הרשתות החברתיות כל צוות תדמיתנות כולל גם אחראי או אחראית על קידום תוכן ברשתות החברתיות: אינסטגרם, פייסבוק וכולי. ​

תדמיתנות​

שרותי גזירה, מתפרה, תדמיתנות